سلام خوش آمدید، من باب پراکتور هستم. برای مدت زیادی در تمام دنیا سمینارهایی را برگزار کردم.

اما حدوداً 10 سال پیش وقتی راز» مورد توجه همگان قرار گرفت، تقریباً هر سمیناری که می رفتم مرد یا زنی پیشم می آمدند و تلاش می کردند تا مرا به کناری بکشند.

انگار می خواستند با من صحبت کنند ولی نمی خواستند کسی حرف آنها را بشنود و می پرسیدند:

قانون جذب برای آدم ها هم کار می کند؟»

می دانستم دقیقاً منظورشان چیست می گفتم منظورتان چیست؟»، می گفتند:

خب من می توانم یک آدم دلخواه را به زندگی ام جذب کنم؟»، می گفتم قطعاً بله».

پس فکر کردم افراد زیادی هستند که می خواهند جواب این سؤال (چگونگی جذب یک شخص با قانون جذب) را بدانند و این روش می تواند مؤثر باشد. پس بیایید نگاهی به آن بیندازیم.

من یک تصویر اینجا می گذارم و چند دقیقه به آن نگاه کنید. اینگونه می توانید فردی را که می خواهید در زندگی تان باشد را جذب کنید. یک برگه بردارید و یک دایره روی آن بکشید و درون آن دایره بنویسید مردِ من» یا زنِ من»، هر کدام را که می خواهید جذب کنید.

جذب یک شخص با قانون جذب

بعد این دایره را مثل ستاره کنید و تعداد زیادی خط دورش اضافه کنید و بعد باید شروع به پر کردن این خطوط کنیم و حالا اینجا کسی است که شما می خواهید، کیفیت و شخصیت فردی که می خواهید در زندگی تان باشد.

جذب یک شخص با قانون جذب

برای مطالعه ادامه مطلب و دانلود ویدیو 5 دقیقه ای روی لینک زیر کلیک کنید:

https://negareshenik.ir/attract-with-the-law-of-attraction/

کلیپ انگیزشی جذب شخص دلخواه با قانون جذب – باب پراکتور

کلیپ انگیزشی جول اوستین - دوران اثبات و امتحان

کلیپ انگیزشی چطور کنترل روزم را به دست بگیرم؟ (2) – مل رابینز

کلیپ انگیزشی چطور کنترل روزم را به دست بگیرم؟ (1) – مل رابینز

کلیپ انگیزشی سالِ جدید، منِ جدید –-  تی دی جیکس

جذب ,یک ,دایره ,  ,زندگی ,خواهید ,که می ,می خواهید ,در زندگی ,را که ,خواهید در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینجا زیبایی را درک کن فصل فان جهرم شناسی اندروید 30تی fotonini ashpazkhooneh بعداز رفتن تو bahar-javid پایدار وب EMOZIONANTE